Podczas kwietniowego Resident Evil Showcase firma Capcom zaprezentuje kolejne materiały związane z nadchodzącą kolejną odsłoną gry z serii Resident Evil o podtytule Village. Jednocześnie podczas wydarzenia zostaną opublikowane materiały związane z 25-leciem marki Resident Evil. Na chwilę obecną dokładne szczegóły Showcase nie są znane, ponieważ jak poinformowali na swoim blogu twórcy:

Nie chcemy zepsuć żadnej niespodzianki, dlatego pozostawiamy Was ze wszelkimi spekulacjami na temat tego, co może zawierać nadchodzący pokaz.

Prawdopodobnie w dniu prezentacji zostanie udostępniona druga wersja demonstracyjna gry, która zgodnie z zapowiedziami ma trafić na wszystkie platformy, na których pojawi się w dniu premiery oraz będzie zawierać już fragmenty rozgrywki z ostatecznej wersji gry.
Przypominamy również, że już 8 kwietnia rozpoczną się otwarte beta testy sieciowego trybu Resident Evil Re:Verse, o czym więcej możecie przeczytać tutaj, a sama gra Resident Evil Village ukaże się już 7 maja 2021 roku na konsolach minionej, jak również obecnej generacji Sony Playstation i Microsoft Xbox oraz komputerach osobistych.