Mimo, że jedna z najpopularniejszych w tym momencie gier Fall Guys: Ultimate Knockout została w ostatnim czasie przyćmiona inną produkcją z 2018 roku – Among Us, to kolorowe fasolki nadal mają się dobrze, a studio Mediatonic odpowiedzialne za ich stworzenie, ogłosił datę rozpoczęcia drugiego sezonu gry. Informacja pojawiła się na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter:


Ogłaszanie dat zawsze sprawia wrażenie, jakbyś przeklinał różne rzeczy, ale jest miesiąc Halloween, więc dajmy się przekląć!

Sezon drugi Fall Guys rozpocznie się już w przyszłym tygodniu, dokładnie 8 października, a motywem przewodnim będzie średniowiecze. W grze pojawią się nowe skórki do fasolek, między innymi wprowadzony zostanie kostium smoka, wiedźmy czy czarodzieja. Oprócz tego, pojawią się również tematyczne rozgrywki, w których będziemy mogli doświadczyć trudności takich przeszkód jak mosty zwodzone czy ostre topory.

Dodatkowo, deweloperzy poinformowali w poście, że w czasie, gdzie jeszcze trwać będzie sezon pierwszy (do czwartku), zostaną podwojone tak zwane punkty sławy niezbędne do rozwoju naszej postaci.