Dziś Nether Realm Studios opublikowało na kanale Youtube zwiastun rozgrywki kolejnej postaci wchodzącej w skład Kombat Pack 2. Jest on poświęcony znanej wszystkim fanom serii Mileenie, która po raz pierwszy pojawiła się w drugiej odsłonie. W skład drugiego Kombat Packu wchodzi również Rain oraz gościnnie Rambo, o których więcej możecie przeczytać tutaj.
Z materiału filmowego możemy wywnioskować, że postać Mileeny będzie bazować na szybkich uderzeniach oraz na szybkim poruszaniu się po arenie dzięki dużej mobilności. Dodatkowym atutem będzie umiejętność znikania, która wprowadzi trochę świeżości w jej standardowych ruchach znanych z poprzednich części. W gameplayu nie zabrakło prezentacji jednego z Fatallity oraz X-ray, który towarzyszy graczom już od Mortal Kombat 9.

Jedenasta odsłona serii cieszy się popularnością wśród fanów i jest uznawana przez wielu za jedna z najlepszych części. Jedną z kluczowych zmian względem poprzednich odsłon było ograniczenie mechaniki X-ray do jednej na całą walkę, dzięki czemu nie ma już sytuacji gdzie obaj zawodnicy nadużywają jednego ruchu. Ta zmiana cieszy się uznaniem zarówno wśród profesjonalnych jak i casualowych graczy Mortal Kombat.

Gra ukazała się na platformach PC, Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.