Firmy Ravenscourt oraz Voxler ogłosiły właśnie, że najnowsza część stworzonej przez nich serii gier jest już dostępna do zakupienia w wybranych sklepach. Let’s Sing 2021 debiutuje dziś na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej znajdziecie premierowy zwiastun produkcji.Deweloperzy zapewniają, że Let’s Sing 2021 to ciekawa mieszanka aktualnie największych hitów z ponadczasowymi klasykami, takimi jak "I Can’t Dance’’ od Genesis czy „Kiss From A Rose” Seala. To tylko dwie z 30 piosenek, pośród których znajdziecie utwory najbardziej rozpoznawalnych dzisiaj artystów.


Pełna lista piosenek:

Selena Gomez – Lose You to Love Me
Billie Eilish – bad guy
Justin Bieber – Yummy
Ariana Grande – tkank u, next
Dua Lipa – Don’t Start Now
Tones and I – Dance Monkey
Jonas Brothers – Sucker
Imagine Dragons – Thunder
Maroon 5 – Memories
Shawn Mendes - If I Can‘t Have You
Lewis Capaldi - Before You Go
Ava Max - So Am I
Nea - Some Say
Marshmello ft. Bastille – Happier
Rita Ora ft. Liam Payne - For You
Trevor Daniel – Falling
Panic! at the Disco - High Hopes
Katy Perry ft. Skip Marley - Chained to the Rhythm
Sam Smith - Too Good at Goodbyes
Lizzo - Good as Hell
Major Lazer & DJ Snake ft. MØ - Lean On
Calvin Harris ft. John Newman – Blame
James Bay - Hold Back the River
The Lumineers - Ho Hey
KT Tunstall - Black Horse and the Cherry Tree
Linkin Park - Somewhere I Belong
Seal - Kiss from a Rose
Genesis - I Can't Dance
Kim Wilde - You Keep Me Hangin‘ On
The Lion King - I Just Can‘t Wait to Be King 


Co nowego znajdziecie w Let's Sing 2021? Przede wszystkim całkowicie nowy tryb – Tryb Legendy, gdzie awatary dostaną znacznie więcej osobowości i wcielą się w przeciwników, pojedynkując się z graczem w coraz trudniejszych wyzwaniach. Dodatkowo wprowadzony został nowy system oceny śpiewu. Od teraz gracze będą nagradzani w bardziej spersonalizowany sposób. Nowa jest również minigra w trybie Let’s Party – Pop Chicken, podczas której będzie można wyśpiewać tajemnicze skrzynki, których można użyć do zdobycia przewagi nad konkurencją. Ulepszony został również kreator playlisty.

Jeśli zastanawiacie się, czy możecie zagrać w Let’s Sing 2021 nie mając żadnego sprzętu do śpiewu, już spieszymy z wyjaśnieniem. Dzięki specjalnej aplikacji możesz szybko zamienić swój telefon w mikrofon.

30 piosenek, 7 ekscytujących trybów, rywalizacja w tabeli wyników online oraz rozgrywka do 4 graczy na jednej konsoli — to wszystko dostępne już od dzisiaj!