Pathfinder: Kingmaker to powrót do Skradzionych Krain, doskonale znanych fanom uniwersum. Gra oparta na papierowym RPG zaoferuje znane postacie oraz kultowe lokacje, jednak nie zabraknie nowych przygód, emocjonujących walk oraz niespodziewanych zwrotów akcji.

Dzisiaj udostępniono również zwiastun premierowy dostępny w języku polskim.
W Pathfinder: Kingmaker nie tylko eksplorujemy świat podczas ciekawych przygód. Gra umożliwi także stworzenie własnego królestwa, które będzie odbiciem władcy — osobowości i wyborów moralnych gracza.

Każdy król musi zawierać przydatne sojusze, podejmować trudne decyzje oraz wykorzystywać swoje zdolności i atuty podczas zarządzania ludem.W skład Pathfinder: Kingmaker — Definitive Edition wchodzi podstawowa gra, wszystkie dodatki, jakie do tej pory zadebiutowały oraz nowo wprowadzony tryb strategicznej walki turowej. Posiadacze wydania na komputery osobiste otrzymają darmową aktualizację z turami w późniejszym terminie.

Co ważne, podczas rozgrywki możemy w dowolnym momencie przełączać się pomiędzy trybem turowym a standardową walką w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą.
Pełna lista dodatków znajdujących się w Kingmaker — Definitive Edition prezentujemy poniżej:

- Pathfinder: Kingmaker - The Wildcards

- Pathfinder: Kingmaker — Varnhold's Lot

- Pathfinder: Kingmaker — Beneath The Stolen Lands

- Pathfinder: Kingmaker — Bloody Mess

- Pathfinder: Kingmaker — Arcane Unleashed

- Pathfinder: Kingmaker — Royal Ascension

Gra Pathfinder: Kingmaker — Definitive Edition jest już dostępna na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One w wydaniu cyfrowym, oraz pudełkowym.

Źródło: Materiały Prasowe