Data 10 grudnia jest warta zapamiętania, nie tylko z powodu premiery gry Cyberpunk 2077, ale również z powodu rozdania nagród The Game Awards. Atmosferę przed wydarzeniem cały czas podgrzewa główny gospodarz imprezy, Geoff Keighley. 
Na wydarzeniu poza wręczeniem nagród branżowych w tym dla Najlepszej gry 2020 roku, mamy otrzymać masę zapowiedzi i nowości. Keighley mówi, że będzie to największa impreza, jaką do tej pory stworzyli. Pomimo zrezygnowania z tradycyjnej gali z powodu szalejącej na świecie pandemii koronowirusa. 

Również twórcy coraz chętnie zapowiadają swoją obecność na wydarzeniu. Jednym z takich osób jest Lee Kirton, dyrektor działu marketingu w BandaiNamcoUK. Na swoim profilu w serwisie Twitter opublikował ciekawy wpis mówiący, że 10 grudnia czeka nas jeszcze jedna niespodzianka poza oczywistą premierą Cyberpunka 2077. Jak wiadomo firma Bandai Namco to wydawca gry polaków na światowym rynku. Autor pod głównym wpisem dodał komentarz, w którym napisał, że to Wielki dzień, ponieważ również zagramy w Cyberpunk 2077! Komentarze pod tym wpisem zaroiły się od wpisów o Elden Ring, długo wyczekiwany tytuł od From Software, który jest tworzony wraz z autorem Gry o Tron Georgem R. R. Martinem. Data premiery oraz platformy, na które zmierza gra, wciąż są nieznane.