Firma Assemble Entertainment ogłosiła, że najnowsza aktualizacja do gry Endzone – A World Apart jest już dostępna na platformie Steam. Aktualizacja wprowadza nowe sposoby przetrwania, jakimi są:

  • zdolność handlu,
  • wymiany,
  • zdobycie wyższego wykształcenia.

Do dyspozycji graczy zostały oddane stoiska handlowe, gdzie będzie odbywał się obrót towarami, w którym uczestniczyć będą także inni handlarze. Chciwość nie będzie odbierana dobrze przez kupców, ponieważ zapamiętają oni każdą próbę nieuczciwego handlu, a reputacja gracza zostanie na zawsze splamiona. Zawieraj przemyślane umowy i myśl strategicznie, nie pozwól, aby Twoja reputacja została nadszarpnięta. Tylko tak zyskasz dostęp do cenniejszych i rzadszych towarów u handlarzy.
Jest takie powiedzenie, że dzieci są przyszłością narodu. Nawet podczas apokalipsy musisz myśleć o prawidłowej edukacji w swojej osadzie. Twoi osadnicy będą mogli wysłać potomstwo do jednej z dwóch szkół:

  • zaawansowanej, która w swoim programie nauczania ma wiele przedmiotów,
  • standardowej, gdzie do dyspozycji jest tylko jeden przedmiot dający powolny postęp w nauce.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się nowa zawartość w praktyce, dołączcie na streama już w piątek 30 października o godzinie 15:00 czasu polskiego na oficjalnym kanale Assemble Entertainment na platformie Twitch.
Za grę odpowiada Gentlymad Studio i wydane przez Assemble Entertainment. Gra Endzone A World Apart jest już dostępna na platformie Steam w cenie 89,99 zł w podstawowej wersji oraz w wersji A Save The World Editiom 124,99 zł, a dzięki współpracy z organizacją charytatywną One Tree Planted zostanie posadzone jedno drzewo za każda sprzedaną kopię gry. Każdy nabywca wersji A Save The World Edition otrzyma również darmową kopię ścieżki dźwiękowej z gry.

Twórcy gry zapewniają, że będzie ona otrzymywać duże aktualizacje, aż do momentu wydania pełnej wersji gry. W listopadzie czeka nas kolejna aktualizacja, w której możemy spodziewać się usprawnień w rozgrywce, nowych budynków, ekspedycji oraz aktualizacji systemu.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami Endzone - A World Apart, zapraszamy do śledzenia profilu wydawcy Assemble Entertainment na Facebooku, Twitterze i Instagramie, oraz do dołączenia do oficjalnego kanału Endzone na Discordzie.