Michael Schumacher to znany, niemiecki kierowca wyścigowy, startujący w mistrzostwach świata Formyły 1. Na jego cześć stworzono fundację o nazwie Keep Fighting. Firma Codemasters ogłosiła wczoraj swoje wsparcie dla tej organizacji, wypuszczając do przedsprzedaży nowy dodatek do gry F1 2020 o nazwie Keep Fighting Foundation DLC. W zawartości dodatku znajdziemy między innymi możliwość zakupienia w grze malowania samochodu, animacje na podium, kasku, rękawic, kombinezonu oraz plakietki.Twórcy poinformowali, że wszystkie zyski ze sprzedaży tego rozszerzenia zostaną przekazane bezpośrednio do fundacji Keep Fighting. Wersję DLC na platformę PC można już zamawiać od wczoraj, natomiast od dziś będzie również dostępna przedsprzedaż na konsole PlayStation®4 oraz Xbox One.


Skupienie się na wyjątkowej karierze Michaela w F1 2020 dzięki Edycji Deluxe Schumacher było dla nas zaszczytem. Dlatego jesteśmy też niezwykle dumni ze wsparcia dla fundacji Keep Fighting. Wielu naszych fanów uznaje Michaela za najlepszego kierowcę wszech czasów, więc podejrzewamy, że inspirowane jego rekordowymi osiągnięciami specjalne przedmioty w grze będą bardzo popularne.
Lee Mather - F1® Franchise Game Director w CodemastersGra F1 2020 jest dostępna w Edycji Siedemdziesięciolecia oraz Edycji Deluxe Schumacher w polskiej wersji językowej (napisy). Do zamówień na oba wydania, u wybranych sprzedawców dodawany jest wyjątkowy Steelbook z Michaelem Schumacherem. Więcej informacji znajdziecie na tej stronie. Jeśli chcecie poczytać więcej o omawianej fundacji, wejdźcie tutaj.


źródło: materiały prasowe