Deweloperzy po wielkim sukcesie ich najnowszej produkcji Fall Guys: Ultimate Knockout postanowili kuć żelazo póki gorące. Tytuł już po niecałej połowie miesiąca od jego premiery stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych w tym momencie gier. Ekipa z Mediatonic zapowiedziała ostatnio, że na nadchodzącym wydarzeniu Gamescom 2020 zostanie oficjalnie ogłoszony 2 sezon Fall Guys. Gra trafiła również na PlayStation Plus, oferując subskrybentom darmową rozgrywkę. Okazuje się jednak, że to nie koniec nowości.

Daniel Ahmad – analityk w firmie Niko Partners, zajmującej się konsultacjami i badaniami na rynku gier w Azji, zamieścił w portalu Twitter post, z którego wynika, że chińska firma Bilibili uzyskała prawa do publikacji Fall Guys: Ultimate Knonkout w wersji mobilnej w swoim kraju. Zamieścił również trailer gry oraz link do strony, skąd Chińczycy mogą pobrać grę na systemy Android lub iOS.


Gra na telefony komórkowe w Chinach nosi nazwę Jelly Bean: The Ultimate Knockout. Niestety, na razie nie ma żadnych informacji o tym, czy i kiedy wersja mobilna gry zadebiutuje w innych krajach. Pamiętajmy też, żeby nie dać się oszukać. Jak pisaliśmy ostatnio, twórcy gry ostrzegali przed nieoficjalnymi wersjami tytułu i oszustami. Wspomniany news możecie przeczytać tutaj