Chociaż Fallout 76 przez długi czas nie cieszył się dobrą opinią wśród graczy i krytyków, w końcu zaczął wychodzić na prostą dzięki nieustającemu wsparciu ze strony Bethesdy.

Deweloperzy właśnie zainaugurowali 4 sezon dostarczając zupełnie nową planszą S.C.O.R.E. z motywem Pancernego Asa i wprowadza oczekiwane funkcje społecznościowe, takie jak wyposażenie S.P.E.C.J.A.Ł (.od poziomu 25 gracze mogą tworzyć i zapisywać własne przypisania punktów) i miejsca na C.A.M.P., a także rozszerza codzienne operacje i dodaje ulepszenia istniejących funkcji.  

Wraz z nowym sezonem w grze pojawi się 100 rang do zdobycia i mnóstwo nagród do odebrania w trakcie całego sezonu. Starcie pomiędzy Pancernym Asem a Komisarzem Chaosem rozgrywa się na planszy S.C.O.R.E., a gracze mogą odblokować zupełnie nowe elementy debiutujące jako nagrody – manekiny, odznaki kijanki, bezcukrowy nukabimber czy buster udźwigu. Można też wypełnić arsenał nowymi skórkami pancerza wspomaganego i uzbrojenia, zdobyć nowe elementy C.A.M.P. oraz założyć nowe stroje kosmetyczne.