Autorką całej obudowy jest Cami Roebuck aktorka, twórca filmowy, producentka i pisarka — jednym słowem, artystka. Oprócz zajmowania się tego typu działalnością jest również graczem i wielkim fanem hitu produkcji Hideo Kojimy, Death Stranding. W serwisie Twitter użytkowniczka opublikowała zdjęcia spersonalizowanego zestawu komputerowego. Bazą dla całego projektu była obudowa Fractal Design Meshify S2 TG Dark dostępna w polskich sklepach za około 700 złotych.

Głównym i najbardziej widocznym elementem całego sprzętu jest widoczne przez szybę dziecko, charakterystyczne dla gry Bridge Baby. Niemowlę jest istotnym fragmentem całej fabuły wspomnianego tytułu, ponieważ jest łącznikiem pomiędzy światem ludzi i światem zmarłych wynurzonych. Przez większość czasu towarzyszy ono protagoniście.

Jak Cami wspomina, podzespoły same w sobie dostarczył jej chłopak, a niezbędnej pomocy w malowaniu udzieliła jej równie utalentowana mama. Autorka we wpisie chwali się również, że pierwszy raz w życiu zbudowała samodzielnie zestaw komputerowy.


Jak doskonale widać, autorka w obudowie z oknem umieściła figurkę niemowlaka z Death Stranding. Noworodek znajduje się dokładnie na karcie graficznej wśród innych podzespołów. Całości, charakteru dodaje żółto-pomarańczowa kolorystyka, jak i subtelne oświetlenie LED. Artystka w innym wpisie w serwisie Twitter odpowiada również na pytania zaniepokojonych internautów, którzy zastanawiali się, czy plastikowa lalka nie ulegnie stopieniu lub nie uszkodzi sprzętu.

„Cześć, cześć! Dla wszystkich, którzy wyrazili zaniepokojenie roztopieniem się naszej słodkiej Lou, podjęliśmy środki ostrożności, aby tego nie zrobiła! [...] Odkąd została umieszczona, wykonaliśmy wiele testów komputera! BRAK STOPIONEGO DZIECKA !!!” - informuje Cami.

Trzeba przyznać, że jak na pierwszy samodzielnie złożony komputer przez artystkę, prezentuje się to fenomenalnie. Poniżej prezentujemy zdjęcia obudowy w pełnej okazałości:Źrodło: Twitter