Na tegorocznym Blizzconie pojawiła się zapowiedź wyczekiwanego przez ostatnie kilka lat Diablo 2:Resurrected. Jest to remaster oryginalnej gry, która swój debiut miała w czerwcu 2000 roku. Wówczas w grze pojawił się sekretny poziom będący swego rodzaju easter eggiem nawiązującym do fałszywych newsów związanych z ukrytym levelem w pierwszej odsłonie serii. Ów news polegał na tym, że trzeba było klikać w krowy w miasteczku Tristram, aż pojawi się portal do farmy Moo-Moo, gdzie przyjdzie nam walczyć z piekielnymi krowami.
Pomysł spodobał się na tyle twórcom gry, że postanowili go wcielić w życie w drugiej odsłonie serii. Do otwarcia sekretnego poziomu wymagane było przejście gry na danym poziomie trudności (normalny, koszmar, piekło), noga Wirta oraz Książka miejskiego portalu. Następnie trzeba było udać się do obozowiska łotrzyc (akt 1) i transmutowac wcześniej wspomniane przedmioty w kostce horadrimów, otwierając przy tym portal do Farmy Moo-Moo.

Wczoraj firma Blizzard korzystając z mediów społecznościowych, pokierował graczy do materiału związanego z produkcją dźwięków, które wydają piekielne krowy. Ów nagranie, sprawiło, że fani serii mogą spać spokojnie, ponieważ nie zabraknie w grze doskonale znanej im zawartości związanej z Krowim poziomem. Niestety poza nagraniem audio, twórcy nie pokazali nam, jak będzie on wyglądać. A sam film nazywa się „The Cow Level is a lie”.
Gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku, a niebawem mają pojawić się alfa/beta testy, do których możecie się zapisać już dziś za pośrednictwem strony związanej z tytułem tutaj.