Premiera Cyberpunk 2077 coraz bliżej, a hype na grę wydaje się nie opadać. Dziś pojawiła się informacja o nowej figurce związanej z grą od PureArts. Przedstawia ona Keanu Reeves'a w roli Johnny’ego Silverhanda. Trafi ona do nabywców w przyszłym roku, którzy byli skłonni zapłacić ponad trzy tysiące złotych.

Specjaliści od kampanii promocyjnej sięgnęli do niemal każdej możliwej branży. Do kupienia mieliśmy konsole, karty graficzne, puzzle, plecaki czy fotele dla graczy i wiele innych przedmiotów sygnowanych marką. Rozdawane były również figurki jak np. ta prasowa, która można było otrzymać, będąc na pokazie prasowym podczas Gamescom'u, która teraz na aukcjach kosztuje około 1,500 $.
PureArts w swoim katalogu posiada już figurkę męskiego Vi, która kosztuje 230 $. Tym razem przedstawiła statuetkę w wersji Deluxe w cenie 899 $, której prezentację możecie obejrzeć poniżej.
Jest też dostępna standardowa wersja w cenie 849 $. Obie wersje figurek dostępne są w przedsprzedaży i zostaną wysłane w pierwszej połowie 2021 roku.

Model Johnny’ego Silverhanda jest w skali 1:4, co przekłada się na ponad 53 centymetrów wysokości, gdzie wcześniej wspomniana figurka Vi jest w skali 1:6, co przekłada się na 33 centymetry. Stąd też pewnie różnica w cenie. W zestawie Deluxe znajdują się dodatkowe akcesoria jak okulary czy gitara oraz 13-calowy ekran HD LCD wraz z podwójnym systemem głośników i podświetleniem podstawy.