Premiera Genshin Impact odbyła się zaledwie 3 tygodnie temu, a już zdążyła znaleźć się w czołówce najpopularniejszych w tym momencie gier. Nic w sumie dziwnego, gra jest przyjemna w rozgrywce, ma miłą dla oka grafikę, a przede wszystkim – jest darmowa.

Mimo, że gra miała już swoją premierę to jej świat nadal nie jest ukończony. Wielu graczy zdążyło już dotrzeć do jego granic. Kiedy więc możemy spodziewać się nowych regionów do eksploracji? Ekipa z miHoYo spieszy z odpowiedzią w oficjalnym komunikacie.

Twórcy obiecują, że dołożą wszelkich starań, by zapewnić aktualizację raz na 6 tygodni, która będzie mieć miejsce w środy. Poniżej znajdziecie 3 nadchodzące aktualizacje, wydarzenia oraz ich daty:


Aktualizacja 1.1 – przewidywana premiera 11 listopada. Wraz z nią w życie wejdzie wydarzenie o nazwie Unreconciled Stars.

Aktualizacja 1.2 – przewidywana premiera 23 grudnia. Wprowadzenie nowego wielkiego obszaru o nazwie Dragonspine oraz wydarzenia z nim związanego.

Aktualizacja 1.3 – przewidywana premiera w lutym 2021 roku. Wraz z nią rozpocznie się seria wydarzeń Lantern Rite.


Informacje te twórcy podali kilka dni temu, a wczoraj i dziś pojawiły się dwa nowe filmy na oficjalnym kanale Genshin Impact w serwisie YouTube. Przedstawiają one jedną z postaci w grze – barda Venti. Poniżej znajdziecie klip ukazujący jego gameplay i kolejny filmik przedstawiający historię bohatera.