Według serwisu Steam - Ghostrunner znajduje się w ścisłej czołówce najlepiej ocenianych cyberpunkowych gier wydanych w 2020 roku, tytuł zebrał dobre noty od recenzentów - średnia wszystkich ocen według serwisu Metacritic wynosi 81/100 punktów. Twórcy ogłosili, że koszt produkcji, wynoszący 2,5 mln euro, zwrócił się w ciągu kilku dni od premiery. Co więcej, tytuł nadal znajduje się na Liście Życzeń blisko miliona graczy.
Piotr Żygadło, Prezes notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games, tak wypowiadał się na temat sukcesu Ghostrunnera:

"Końcówka roku stała się okazją by zebrać plony z wielu miesięcy ciężkiej pracy. Nasze gry zostały docenione przez krytyków i graczy, a do tego udało nam się odpowiednio wykorzystać promocje świąteczne, by znacząco zwiększyć sprzedaż. Zespół wykonał niesamowitą pracę w końcówce roku, nie tylko nad Ghostrunnerem, ale także nad pozostałymi tytułami. Cały grudzień to praktycznie jedna wielka kampania marketingowa prowadzona na wszystkich platformach na raz. Pokazuje to jakie możliwości drzemią w zespole All in! Games i z dużym optymizmem szykujemy się do kolejnego roku."


Ghostrunner zadebiutował 27 października 2020 roku i praktycznie od razu podbił serca graczy i dziennikarzy. Ghostrunner został nominowany do nagrody Paszporty Polityki w kategorii “Kultura Cyfrowa”. Na koniec zapraszamy do naszych recenzji tej interesującej produkcji w wersji na komputery osobiste oraz Nintendo Switch.