Premiera Ghostrunnera już za kilka dni, bo raptem 27 października. A już dziś wiemy, że gra trafi na konsole nowej generacji już w 2021 roku, jak informuje wydawca gry – All In! Games oraz 505 Games.

Ghostrunner jest to cyberpunkowa gra akcji, w której wcielamy się w cyber-wojownika przemierzającego ostatni bastion ludzkości wielką wieżę-miasto. Gdzie panuje przemoc, bieda oraz chaos, a zadaniem naszego bohatera będzie pokonanie Klucznika oraz odkrycie sekretów superstruktury. Do dyspozycji będziemy posiadać zaawansowany technologicznie miecz, dzięki któremu będziemy zabijać wrogów za jednym udeżeniem. Dodatkowym atutem jest technologia Bullet-time, która pozwoli nam spowolnić czas w dynamicznych i ekscytujących potyczkach. Za oprawę muzyczną odpowiada Daniel Deluxe – autor intensywnej scieżki dźwiękowej synthwave. W Ghostrunner doświadczymy również technologii Nvidia Raytracing, wzbogacając tym samym dodatkowo oprawę wizualną gry.
Mówi Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games.

Ghostrunner to zaawansowana gra o bardzo wysokiej jakości, która wyciska z konsol obecnej generacji pełnię możliwości. Zdawaliśmy sobie z tego sprawę, więc wiedzieliśmy, że musimy uwzględnić PlayStation 5 lub Xbox Series X w naszej strategii dla tego tytułu. Gracze, którzy zaopatrzą się w urządzenia next-gen będą pod jeszcze większym wrażeniem tego, jak prezentuje się cyberpunkowy świat stworzony przez twórców z One More Level, 3D Realms i Slipgate Ironworks. Właściciele PlayStation 4 i Xbox One, którzy planują nabycie nowej konsoli, nie muszą czekać z zakupem gry, gdyż w 2021 otrzymają bezpłatny upgrade na PS5 i Xbox Series X

Szczegóły dotyczące konkretnej daty next-genowej premiery Ghostrunnera zostaną podane w późniejszym terminie.

Podsumowuje Piotr Żygadło, CEO notowanego na GPW wydawnictwa All in! Games

Możemy być zadowoleni z tego, jakim zainteresowaniem cieszy się Ghostrunner odkąd uruchomiliśmy przedsprzedaż. Dokładniejsze informacje będziemy podawać w późniejszym terminie, ale z rankingu Global Bestsellers na Steam można wywnioskować, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się tytułów wchodzących w skład portfolio 505 Games. To czołowy wydawca na świecie, więc ten fakt wiele nam mówi

Przypomnijmy, że tytuł będzie dostępny 27 października 2020 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC w cenie regularnej $29.99 / €29.99 / £24.99 (124 zł). Osoby, które skorzystają z przedsprzedaży, będą mogły liczyć na dodatki niedostępne po premierze (m.in. specjalna katana) oraz niższą cenę.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć na głównej stronie gry, dostępnej w kilku wersjach językowych, a także Twitterze, Facebooku, Instagramie i Discordzie.