Ghostrunner to cyberpunkowa gra akcji, w której rozgrywka jest bardzo dynamiczna i opiera się na mechanice one-hit-one-kill. Twórcy co jakiś czas informują nas o nowościach związanymi z ta nadchodzącą grą. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w Ghostrunner będziemy mogli zagarć również na konsoli Nintendo Switch.

Teraz pora na darmową wersję próbną na platformie Steam. Zainteresowani lub niezdecydowani gracze mogą wypróbować rozgrywkę już od wczoraj (29 września). Zagrają tam oni w dwa pierwsze poziomy, a całość dema trwa około 30 minut. W ciągu tej pół godziny gracz zmierzy się z przeciwnikami, a do dyspozycji będzie miał katanę oraz możliwość przemieszczania się po budynkach w mieście.

Co ciekawe, powstała specjalna tabela, na której będą widniały nicki najlepszych graczy dema Ghostrunnera, dzięki czemu użytkownicy Steama będą mogli porównywać swoje wyniki ze znajomymi.

Demo pozostanie na Steamie na pewno do czasu premiery, która wyznaczona jest na 27 października. Gracze mają więc miesiąc na wypróbowanie tej nadchodzącej, dynamicznej gry. Demo możecie pobrać na tej stronie.