W ostatni dzień majówki GOG ruszył z kolejną dużą wyprzedażą. Co ciekawe, ma ona promować polskie gry na świecie.

W ofercie znalazły się nie tylko tak duże tytuły jak Frostpunk (-66%), Ghostrunner(-50%), Dying Light (-70%) czy The Medium, ale także nieco mniej znane jak My Memory of Us (-80%), Tower of Time (-75%) czy Necrovision (-80%).

Najciekawsze jest jednak to, że jest to element współpracy w ramach wydarzenia PolandShiok, organizowanego co roku przez Ambasadę RP w Singapurze, by promować polską kulturę, sztukę, kuchnię, turystykę i biznes.

Dlatego w tym celu GOG połączył siły z Razerem, którego jedna z głównych siedzib znajduje się właśnie tam i przygotował specjalną ofertę znaną jako Festiwal Polskich Gier dostępną od 3 do 10 maja, do godziny 15:00.

W GOGu od lat ręcznie wybieramy najciekawsze gry indie, klasyki i gry AAA do naszego katalogu - a jako że to właśnie w Polsce zaczęła się nasza historia i tu znajduje się nasze główne biuro - polskie gry zajmują specjalne miejsce w sercu każdego z nas. Wspólnie z Razerem, jednym z globalnym liderów marek dla graczy, uruchomiliśmy Festiwal Polskich Gier, aby spopularyzować polskie gry na całym świecie.Co ciekawe, jeżeli użytkownik kupi dowolną grę na GOG.com i zapisze się do newslettera firmy otrzyma 15% zniżki na urządzenia peryferyjne w Razer Store. Ponadto użytkownicy mogą brać udział w konkursie i wygrać sprzęt gamingowy marki Razer oraz gry w wersji cyfrowej.