Nie ma co się oszukiwać, aby Cyberpunk 2077 mógł zadebiutować jeszcze w 2020, wiele elementów zostało wyciętych z gry, lecz ma się w niej znaleźć do czerwca tego roku.  Do tej pory, gracze odkryli pozostałości po systemie jazdy metrem, który porzucono.


Gracze na tym nie poprzestali i odkryli kolejne rzeczy usunięte z gry. Jeżeli chcecie je poznać to przestrzegam, że jeśli wciąz gracie w Cyberpunka 2077, to mogą  być dla was spoilerami

Pamiętacie zapewne Judy Alvarez, członkini gangu Moxów, którą mogliśmy poznać już na długo przed premierą gry, ponieważ występowała w prezentacji braindance'ów. Zyskała ona sympatię wielu graczy, którzy chcieli wejść z nią w głębszą relację, lecz Judy gustuje jedynie w kobietach. Okazuje się, że twórcy planowali dać możliwość romansu z dziewczyną także jako męski protagonista. 

Modderzy odkryli, że w plikach gry wciąż są pozostawione w pełni zlokalizowane i zaanimowane sceny umożliwiające flirtowanie z Judy, a nawet policjantem Riverem jako mężczyzna. Finalnie taki rozwój wydarzeń postanowiono ukryć, a tym samym ograniczyć swobodę gracza w kwestii romansowania. Jednak dzięki uporowi modderów cały wątek z Judy możecie pobrać obejrzeć poniżej.


[AKTUALIZACJA]

Studio CD Projekt RED wyjaśniło serwisowi Eurogamer.net, dlaczego w grze znajdują dwie wersje dialogów i podkreśliło, że Judy od zawsze była projektowana jako lesbijka.


Z produkcyjnego punktu widzenia jest to po prostu wygodniejsze dla działu lokalizacyjnego, aby nagrać wszystkie kwestie dwoma głosami. Dzięki temu możemy uniknąć konieczności dodatkowych nagrań, kiedy okaże się, że o czymś zapomnieliśmy. Judy od zawsze była partnerką tylko dla żeńskiej V, taka była artystyczna wizja od początku. Nie wycięliśmy męskiego romansu