Dziś w nocy, studio CD Projekt Red opublikowało na swojej stronie patch notes do swojej ostatniej gry, jaką jest Cyberpunk 2077. Gracze wyczekiwali tej aktualizacji jak na szpilkach, ponieważ miała być to pierwsza duża aktualizacja tytułu po premierze. No i tak jest, pokrótce przedstawiamy wam, co zostało poprawione w grze.

Najważniejsza poprawka wprowadzoną przez łatkę 1.1 jest:

Ulepszenie wykorzystania pamięci w różnych systemach wewnątrz gry: postaci, interakcji, nawigacji, filmów odtwarzanych w grze (telewizja, wiadomości itp.), roślinności, efektów laserowych, minimapy, urządzeń, SI, ruchu ulicznego, obrażeń środowiskowych, związnych z kartą graficzną i innych.

Dodatkowo wprowadzono poprawki dotyczące wczytywania stanu gry.

Poza powyższymi zmianami zostały poprawione zadania związane z Delemainem, Judy, Takemura, Jackiem. Najwięcej poprawek tyczy się głównie zadań z Delamainem jak np. brak uruchamiania skryptu związanego ze znajdywaniem samochodów, które uciekły, a my nie dostawaliśmy sygnału od Delamaina, gdy znajdywaliśmy się w ich pobliżu podczas zadania „Readmisja”. Naprawiono również problem związany z zadaniem „Dom Lalek”, twórcy badają, co było przyczyną tego błędu.

Wszystkie informacje dotyczące poprawek znajdziecie na stronie CD PROJEKT RED.

Kolejny patch do wersji 1.2 ma ukazać się już w przyszłym miesiącu.