Dwa tygodnie temu, dokładnie 4 września, deweloperzy tej popularnej gry MMORPG zaprosili graczy do ankiety, w której mieli zadecydować o tym jaki wierzchowiec zostanie dodany do nadchodzącego dodatku Shadowlands. Stronę z głosowaniem znajdziecie pod tym linkiem.
Jak widać, Blizzard podał graczom jedynie nazwy oraz krótkie opisy wybranych wierzchowców. Ich wyglądy pozostają nam na razie nie znane. Gracze mogli wybierać spośród pięciu różnych propozycji do 18 września. Wiemy już, która pozycja została wygraną.

Wandering Ancient:

Nie wszyscy starożytni interesują się wojną czy wiedzą, niektórzy chcą po prostu podróżować po świecie! Wielki i liściasty wierzchowiec, zaprasza cię do wejścia na jego grzbiet i złapania jego gałęzi, aby razem wyruszyć na ekspedycję!

Soaring Spelltome:

W zapomnianych czeluściach biblioteki Dalaranu znaleziono tę ogromną księgę szalejącą po pokoju. Otwórz strony tej przepełnionej tajemnicą książki i wyrusz w podróż, w magiczną przygodę.

Nerubian Swarmer:

Kiedy Hełm Dominacji został rozbity, Nerubianie pod kontrolą Króla Lisza zostali uwolnieni. Niektórzy zostali schwytani przez Argent Crusade i obróceni przez swoich sojuszników w Hebanowym Ostrzu. Teraz ich pająki są używane jako wierzchowce, przemykając przez zamarzniętą tundrę Icecrown w pogoni za szalejącymi nieumarłymi.

Curious Caterpillar:

Pewnej nocy zaciekawiona gąsienica trafiła do Heartland w Valley of the Four Winds i zajadała się wielkimi warzywami. Pandareni z Halfhill obudzili się następnego ranka i zobaczyli między nimi na wpół zjedzone plony i ogromną, śpiącą gąsienicę. Zbyt duża, by stać się motylem, ten przyjazny robak ma odpowiedni rozmiar, aby trenować jako wierzchowiec.

Gooey Slimesaber:

Z basenów szlamu Plaguefall wyłoniły się wszelkiego rodzaju galaretowate stworzenia, w tym lepki kotek. Oślizgły, szablasty kot, z którego kapie szlam, to rodzaj wierzchowca, do którego będziesz chciał założyć rękawiczki.


Zwycięzkim wierzchowcem okazał się być Wandering Ancient

Dodatek Shadowlands do World of Warcraft pojawi się 27 października tego roku. Każdy gracz posiadający dodatek dostanie wierzchowca za darmo, a on sam pojawi się w grze na początku roku 2021.