Dzięki filmowi użytkownika TheWobblyGamer, na twitterze możemy zobaczyć jak wygląda usterka.

(redaktorlog: tutaj miałem wstawić okienko z filmem z twittera, ale nie działa to w żaden sposób, a jak to dodaję w htmlu, to mi się wykrzacza po zapisaniu, więc po prostu tego nie wstawiłem)

Na klipie wydaje się jakby lokacja była po prostu ciemniejsza niż zawsze, jednak bardzo szybko staje się oczywiste, że coś jest ewidentnie nie w porządku. Wszystko jest spowite czarną mgłą, ściany mimo że są niewidoczne to są obecne - nie da się przez nie przejść. Błąd bardzo utrudnia nawigację w "Gułagu", a do tego drugi gracz zaznaczony jest na złoto, przez co go widać cały czas, co sprawia, że brak już tutaj nieodłącznej części tej potyczki, czyli elementu zaskoczenia. 

Na szczęście deweloperzy gry są świadomi tego problemu. Ashton Williams, kierownik ds. komunikacji w Infinity Ward odpowiedział na tweeta użytkownika TheWobblyGamer, informując, że nagranie zostało już przekazane odpowiednim zespołom studia.Można teraz mieć pewność, że usterka zostanie jak najszybciej naprawiona, a gracze już za niedługo będą mogli już bez obaw cieszyć się rozgrywką.


Źródła: 12