W trakcie wirtualnej konferencji The Future of Gaming została zaprezentowana pierwsza zapowiedź Hitman 3, jednak twórcy nie przekazali żadnych szczegółów o nowej grze. Najnowszy dziennik deweloperski poświęcony jest przedstawieniu planów rozwoju marki oraz wytłumaczeniu idei stojącej za ostatnią odsłoną cyklu o łysym agencie. Wielki finał IO Interactive zaprezentuje już na początku 2021 roku. Gra zadebiutuje na konsolach nowej i obecnej generacji oraz na komputerach osobistych.
W Hitman 3 pojawi się wiele odwołań do poprzednich odsłon. Twórcy podkreślają, że wszystkie wątki, które w poprzednich częściach wydawały się bez znaczenia, teraz odegrają kluczową rolę w świecie gry. Deweloperzy zapewniają, że Hitman 3 będzie idealnym zwieńczeniem całej historii. Najnowsza gra studia zaoferuje mroczną i brutalną fabułę, wszystko będzie wskazywać na to, że mamy do czynienia z wielkim finałem. 

Trzecia odsłona współczesnej trylogii Hitman będzie łącznikiem pomiędzy wszystkimi częściami — trafimy do dobrze znanych lokacji, ale nie zabraknie również nowych miejsc. Zespół IO Interactive pragnie stworzyć zarówno najlepszą część trylogii, jak i najlepszą odsłonę w całym uniwersum.

Źródło: Film