Premiera najnowszego dodatku do gry World of Warcraft o nazwie Shadowlands zbliża się wielkimi krokami. Już 24 listopada tego roku (Europa) zadebiutuje kolejne DLC, na które czeka wielu fanów świata Azeroth. Trwa w tym momencie przedsprzedaż, którą znajdziecie na tej stronie.

Z racji tego, że do debiutu Shadowlands zostały niecałe dwa tygodnie, Blizzard postanowił udostępnić specjalne wydarzenie, które przygotuje świat WoW na premierę dodatku. Inwazja sił Plagi jest dostępna już od dzisiaj aż do samej premiery Krainy Cieni (12.11 - 24.11).W dwuczęściowym wydarzeniu, Przymierza i Hordy muszą stawić czoło zagrożeniu jakimi są rozwścieczone siły Plagi wyzwolone z jarzma niewoli, po tym jak Sylwana Bieżywiatr zniszczyła koronę Króla Lisza. Inwazja sił Plagi to jeden z elementów wprowadzonej w poprzednim miesiącu aktualizacji World of Warcraft. Poniżej inne nowości, które znajdziecie w grze:


  • Wyspa Wygnańców (Exile’s Reach) posiadająca swoją własną historię, która wprowadzi zarówno tych nowych jak i powracających graczy w podstawy rozgrywki.

  • Odnowiony proces awansu postaci, dzięki któremu gracze będą mogli awansować do maksymalnie 50 poziomu (wraz z premierą Shadowlands próg ten zostanie podniesiony do 60 poziomu).

  • Dostosowanie przedmiotów i statystyk do nowego balansu poziomów po zmianach

  • Setki nowych opcji personalizacji postaci


A jeśli nie widzieliście jeszcze najnowszych zwiastunów dodatku Shadowlands, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem oraz z tym artykułem.