Nowy zwiastun opublikowany przez wydawcę gier Deep Silver oraz developerów z KING Art Games pokazuje nam nadchodzącą grę Iron Harvest w nowym świetle. W filmie poznaliśmy wstępną fabułę oraz niektórych bohaterów z rozgrywki. Zapowiada się na prawdę bogata i klimatyczna opowieść:Oprócz zaprezentowania kolejnej zapowiedzi, dowiedzieliśmy się również, że tytuł będzie obecny na tegorocznych targach Gamescom 2020. W tym roku wydarzenie odbędzie się wyłącznie online i to już w przyszłym tygodniu. Deweloperzy przygotowali wiele atrakcji dla graczy. Przede wszystkim na targach zostaną zaprezentowane nowe szczegóły dotyczące produkcji. Oprócz tego zostaną przeprowadzone finały esportowych rozgrywek z gry Iron Harvest. Turniej potrwa przez wszystkie dni Gamescomu. Deep Silver oraz KING Art games, we współpracy z ESL i TaKeTV, będą transmitować zawody. Poznamy pierwszego mistrza tej gry, ale najpierw odbędą się dwa dni fazy grupowej, a później trwające jeden dzień play-offy.

Uczestnicy turnieju to czwórka zwycięzców zawodów ESL Iron Harvest Pre-Season Cup. Zawody będą relacjonować znani komentatorzy, a wszystko to odbędzie się pod okiem ekspertów tworzących Iron Harvest. Turniej będzie można oglądać na żywo w serwisie Twitch lub z oficjalnej strony Gamescom w dniach 28 - 30.08 od godziny 17.00 do 20.00.

Deweloperzy już teraz zachęcają, aby dodać do zakładek specjalną podstronę, która otworzy się z dniem 27 sierpnia. Będą na niej na bieżąco aktualizowane i podawane najnowsze informacje ze świata Iron Harvest.

Premiera gry odbędzie się już 1 września na platformie PC, a w późniejszym czasie również na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Więcej o produkcji pisaliśmy tutaj i tutaj.


źródło: materiały prasowe