Twórcy zapowiadają dzisiaj nowy dodatek fabularny Rewolucji Roswieckiej, nowy tryb Strefa Zrzutu, darmową wersję demonstracyjną oraz wydanie gry na platformie Epic Games Store. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do naszej recenzji Iron Harvest.


Statystyki


Na polu bitwy pojawiło się 21.000.000 mechów, które zdobyły ponad 2.000.000 budynków zasobów. Najczęściej wybieraną frakcją jest Saksonia, druga w kolejności jest Polania a na trzecim miejscu jest Roswiecja. Największą popularnością wśród wszystkich postaci jest Polanka Anna i jej towarzysz Wojtek.


Nowości 


Od premiery gry zadebiutowało już sześć map, w tym Harbor City lub Great Wastes. W ramach pierwszego sezonu rozgrywek dodano nowe wyzwania wraz z wyczekiwanym trybem rankingowym.

Dodano Kodeks zbierający wszystkie szczegóły oraz wiedzę o uniwersum 1920+. W październiku w grze pojawiły się przedmioty kosmetyczne, których będzie coraz więcej.
W nowym trybie Strefa Zrzutu gracze będą zbierać zasoby rozrzucone po mapie, a wygra ten, kto pierwszy zbierze odpowiednią liczbę punktów zwycięstwa. Kluczem do zwycięstwa będzie zebranie oraz obronienie odpowiedniej ilości zasobów.

Ten tryb będzie dostępny na wszystkich mapach — będzie można rywalizować w potyczkach, grach rankingowych, szybkich grach i grach niestandardowych.
100 lat temu miała miejsce prawdziwa rewolucja październikowa, wówczas bolszewicy opanowali stolicę Rosji, ale w uniwersum 1920+ coś takiego nie miało jeszcze miejsca aż do teraz.

Już 17 grudnia 2020 roku ludność Roswiecji zwróci się przeciw carowi — na graczy będzie czekać dodatkowy wątek fabularny osadzony na czterech nowych mapach w trybie dla jednego gracza. Nowa kampania przybliży nam temat tajemniczego Rasputina.
Nowa fabuła będzie dostępna za darmo dla wspierających z Kickstarter'a oraz posiadaczy Iron Harvest w wydaniu Digital Deluxe. Reszta graczy będzie mogła nabyć Rewolucję Roswiecką za 17,99 PLN na platformach Steam, GOG oraz Epic Games Store.

Ponadto między 25 listopada a 1 grudnia 2020 roku wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić grę za pośrednictwem wersji demo na Steamie, GOGu i Epicu.