Pierwszy epizod wydarzenia Night City Wire dostarczył wiele informacji o rozwoju marki. Oprócz najnowszego zwiastuna Fucha Życia oraz zapowiedzi serialu anime produkcji Netflix ujawniono również obszerny materiał wideo z rozgrywki samej gry. Deweloperzy produkcji, CD Projekt RED, już wcześniej potwierdzili, że konferencja będzie podzielona na kilka części. Okazuje się, że już wkrótce rodzime studio zaprezentuje nową treść.

Tymczasem, na oficjalnym koncie gry w serwisie Twitter został udostępniony post, w którym przedstawiono grafikę koncepcyjną jednej z dzielnic Night City, głównego miasta produkcji.


Jak można przeczytać we wpisie:

Pacifica mogła być najbardziej dochodowym ośrodkiem turystycznym Night City, ale gdy inwestycja się wypaliła, zmieniła się w ruinę. Teraz zamiast turystów, w dzielnicy rządzą gangi i przemoc, a Voodoo Boys starają się ochronić społeczność zapomnianą przez policję”.

Jeden z fanów postanowił również zapytać ludzi odpowiedzialnych za konto w serwisie Twitter, kiedy można spodziewać się następnego epizodu konferencji Night City Wire.


W odpowiedzi do wpisu czytamy:

Użytkownik Tim Brown - „Kocham was ludzie, ale kiedy będzie następny epizod Night City Wire?”

Odpowiedź od marki Cyberpunk 2077 - „Wkrótce”.

Pomimo że osoby odpowiedzialne za oficjalne konto marki w serwisie Twitter udzieliły jedynie wymijającej odpowiedzi na pytanie fana, to tym samym zasugerowały, że najnowszy odcinek jest już w trakcie przygotowań. Miejmy nadzieję, że już niedługo twórcy zaprezentują kolejne informacje o jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat.

Źródło: CD Projekt RED/GOG.com, Twitter, gamingbolt.com