Niedawno do internetu wyciekł fragment rozgrywki trybu wieloosobowego Call of Duty: Black Ops Cold War. Jeden ze streamerów udostępnił wówczas krótki materiał wideo prezentujący zmagania kilku graczy.

Jednak możemy mieć pewność, że już jutro o godzinie 19:00 czasu polskiego rozpocznie się oficjalny pokaz trybu multiplayer, podczas którego czasie zostaną ujawnione dodatkowe szczegóły i dłuższy film ujawniający pełny wygląd sieciowego modułu. Warto również wspomnieć o tym, że Activision Blizzard rozsyła specjalne paczki do twórców i prasy. Jak w serwisie Twitter informuje profil charlie INTEL, przesyłki zawierają kilka gadżetów, w tym małą kartę podpisaną jako „kod do startu głowicy atomowej”.

Według najnowszych przecieków najpewniej może być to powiązane z wybuchem jądrowym, który mógłby zmienić mapę Call of Duty: Warzone. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszych materiałów o najnowszych grach z serii.Call of Duty: Black Ops Cold War, zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych za pośrednictwem Battle.net już 13 listopada 2020 roku. Wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X zostaną udostępnione w późniejszym terminie, po premierze tych konsol.