Jak co tydzień w sklepie Epic Games została wczoraj udostępniona kolejna gra całkowicie za darmo. Promocja potrwa do 3 grudnia, a konkretnie do godziny 17:00 czasu polskiego. Przez 6 kolejnych dni możecie pobierać, bądź też przypisywać produkcję do swojego konta, aby już na zawsze została w waszych bibliotekach.

W tym tygodniu w sklepie Epic Games można zdobyć za darmo grę o nazwie MudRunner wydaną w 2017 roku. Jest to zaawansowany symulator ciężarówek terenowych. Produkcja stanowi rozbudowaną wersję innej produkcji – Spintires wydanej w roku 2014. Nowa wersja gry oferuje między innymi lepszą grafikę, fizykę i nową mapę.

W tym realistycznym symulatorze zasiadamy za kierownicą potężnych terenowych pojazdów, które możemy dowolnie modyfikować. Przemierzamy nimi dzikie tereny Rosji, mając przy sobie jedynie kompas i mapę. Gracz do dyspozycji ma 19 różnych pojazdów, a jego zadaniem jest wykonywanie zleconych mu zadań w trudnych syberyjskich warunkach.Przy okazji warto wspomnieć, że w Epic Games Store ruszyły wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku. Do 3 grudnia w sklepie znajdziemy produkcje przecenione nawet do 75%. Całą ofertę znajdziecie pod tym linkiem.