Mamy kolejny czwartek, co oznacza, że w sklepie Epic Games Store pojawiła się następna pula gier możliwych do uzyskania zupełnie za darmo. Równo od godziny 17:00 udostępnione zostaną Remnant: From the Ashes oraz Kolekcja Alto. Ponadto, od dzisiaj do jutra do godziny 15:00 można uzyskać najnowszą odsłonę Total War — Troy.

Remnant: From the Ashes to kooperacyjna gra trzecioosobowa z elementami RPG. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Gunfire Games, znane przede wszystkim z prac nad serią Darksiders. Tytuł przeniesie nas do postapokaliptycznego świata, który jest bezwzględnie wymagający. Na Kolekcję Alto, składają się dwie produkcje: Alto's Adventure oraz Alto's Odyssey. Obydwa tytuły to przedstawiciele gatunku endless runner, w których postać porusza się samoczynnie, jedynym zadaniem gracza jest tylko unikanie przeszkód znajdujących się na trasie. Zarówno jedna jak i druga gra wyróżnia się mocno artystyczną i łagodną dla oka grafiką.
Remnant: From the Ashes i Kolekcja Alto, będą dostępne za darmo w sklepie Epic Games Store dokładnie do 20 sierpnia do godziny 17:00 czasu polskiego. Po tym terminie do puli bezpłatnych produkcji wejdzie bardzo popularne Enter the Gungeon, czyli niezwykłe połączenie strzelanki, roguelike i dungeon crawlera oraz God's Trigger — niezwykle brutalna i krwawa strzelanka z widokiem z góry. Kolejne tytuły będą dostępne od 20 do 27 sierpnia.Źródło: epicgames.com, Epic Games Store