Co tydzień Epic Games Store udostępnia dwie produkcje całkowicie za darmo. Przez 7 dni użytkownicy sklepu mogą przypisać wspomniane gry do swojego konta, aby na zawsze zostały już w bibliotekach graczy.

Wczoraj pojawiła się kolejna oferta. Do 22 października, dokładnie do godziny 17:00 czasu polskiego można za darmo przypisać do konta oraz pobrać dwie gry:

Amnesia: A Machine for Pigs – gra typu horror z 2013 roku. Jest to druga część popularnych przygodowych survivalów z serii Amnesia. Gra rozgrywa się w tym samym uniwersum co pierwsza część, ale w tej odsłonie gracz trafia w zupełnie inną rzeczywistość. Akcja toczy się w Londynie pod koniec XIX wieku. Gracz wciela się w bogatego przedsiębiorcę, który chce odnaleźć swoich synów, których głosy słyszy w swojej głowie. W tym celu musi przeszukać wnętrze przerażającej, ciemnej fabryki.Kingdom New Lands – gra strategiczna 2D z elementami RPG. Gracz wciela się w króla, który buduje i stale rozwija swoje królestwo. W tym celu podróżuje i znajduje nowych poddanych za pomocą złota, które posiada w swojej sakiewce. W nocy jednak, królestwo atakowane jest przez przerażające istoty. Jako król mamy obowiązek nie tylko dawania pracy nowym poddanym, ale także zapewnienia im bezpieczeństwa.