Co tydzień Epic Games Store udostępnia dla użytkowników dwie produkcje całkowicie za darmo. Przez 7 dni użytkownicy sklepu mogą przypisać wspomniane gry do swojego konta, aby na zawsze zostały już w bibliotekach graczy.

Wczoraj pojawiła się kolejna oferta. Tym razem ściśle związana jest ze świętem Halloween, które będzie miało miejsce już w tą sobotę. Dwie darmowe gry gracze mogą przypisywać do swojego konta do 5 listopada. Gracze mogą pobrać:

Blair Witch – stworzona oraz wydana w zeszłym roku przez polskie studio Bloober Team przygodowa gra o mrocznym klimacie. Zespół ten ma na koncie również inne popularne horrory, takie jak na przykład Observer czy serię Layers of Fear. W Blair Witch przenosimy się do roku 1996 i wcielamy się w byłego policjanta, który poszukuje małego zaginionego chłopca. Na swojej drodze doświadczymy wielu przerażających rzeczy, a jedną z nich jest tytułowa czarownica Blair.Ghostbusters: The Video Game Remastered – odnowiona wersja gry przygodowej wydanej w 2009 roku. Akcja gry toczy się dwa lata później po wydarzeniach, które zostały nam przedstawione w drugiej części filmów Pogromcy Duchów. Mieszkańcom Nowego Jorku znów zagrażają przerażające duchy, a my jako jeden z członków zespołu Ghostbusters musimy się ich pozbyć.Oprócz tematycznie dobranych darmowych gier, deweloperzy z Epic Games Store postanowili również udostępnić ,,Halloweenową wyprzedaż’’, w której możecie znaleźć tytuły przecenione nawet do 75% taniej. Akcja ta również będzie dostępna do 5 listopada, a wszystkie przecenione gry znajdziecie pod tym linkiem.