Dzisiaj odbył się specjalny odcinek serii pokazów Night City Wire. Twórcy zaprezentowali graczom najnowsze fragmenty rozgrywki, które zostały zarejestrowane na konsolach Microsoftu Xbox One X oraz, dzięki wstecznej kompatybilności, Xbox Series X.

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do naszych materiałów poświęconych najnowszemu dziełu zespołu CD Projekt RED — znajdują się one tutaj oraz tutaj.Transmisję można oglądać na oficjalnym kanale CD Projekt RED w serwisie Twitch.

Udostępniony materiał wideo pozwoli graczom na ponowne zanurzenie się w świecie mrocznej przyszłości jeszcze przed oficjalną premierą 10 grudnia 2020 roku. Deweloperzy już za niedługo zamierzają zaprezentować również gameplay zarejestrowany na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Informacja o konkretnej dacie drugiego specjalnego odcinka zostanie podana wkrótce za pośrednictwem oficjalnych kont w mediach społecznościowych.Trzeba przyznać, że dodatkowy czas na produkcję wyszedł na dobre Cyberpunkowi — gra wygląda naprawdę imponująco, szczególnie na konsoli nowej generacji. Trudno powiedzieć, czy dzisiejszy odcinek specjalny miał ukrócić pogłoski o kolejnym przesunięciu daty premiery, czy jest to tylko kolejny etap marketingu tytułu.

Mimo to, jak na razie wszystko wskazuje na to, że następnego opóźnienia nie będzie i już za niecały miesiąc zagramy w być może jedną z najlepszych gier w historii branży. 

Ponadto przypominamy, że pełnoprawny epizod pokazu Night City Wire odbędzie się już w ten czwartek, 19 listopada o godzinie 18:00 czasu polskiego.