Dziś opublikowaliśmy krótki artykuł o tym, czego możemy się spodziewać na tegorocznym Blizzconie. Natomiast w sieci pojawił się przeciek niejako potwierdzający, że na wydarzeniu zostanie zapowiedziany remake Diablo 2. Przeciek ten pochodzi od użytkownika Twittera Kaiser449, tego typu przecieki nie są czymś nadzwyczajnym w okresie poprzedzającym jakieś wydarzenie w branży gier, na które często patrzymy z przymrużeniem oka.

Natomiast informacja ta pochodzi od osoby, która dwa lata temu poinformowała świat, że na Blizzconie 2019 Blizzard zaprezentuje Diablo 4 oraz Overwatch 2, jak wiemy, informacje te się sprawdziły. O tym, że Blizzard zlecił zewnętrznemu studiu, prace nad owym remakiem gry plotki krążyły w sieci już od dawna. Jednak jeśli byśmy połączyli fakty, że niedawno z Activision do Blizzarda zostało przeniesione studio odpowiedzialne za Tony Hawk Pro Skater 1+2 oraz Crash Bandicoot N’sane Trilogy, to ów przeciek już staje się coraz bardziej realny. O samym przeniesieniu studia Vicarious Visions możecie przeczytać tutaj.

Nam pozostaje jedynie czekać do 19 lutego, kiedy to ujrzymy wszystko podczas ceremonii otwarcia BlizzConline 2021. Przypominamy, że cały event relacjonować dla was będzie Nexos, Spiralus oraz Pulchny Niedźwiedź. Z piątku na sobotę będziecie mogli oglądać naszą reakcję na kanale Nexosa, natomiast z soboty na niedziele stream będzie dostępny u Spiralusa.