Wczoraj pisaliśmy o przecieku dotyczącym remake’u Diablo 2, natomiast dziś przyszła pora na World of Warcraft, na twitterze bowiem pojawił się wpis pokazujący plany rozwoju Classica. Wynika z niego, że Blizzard planuje podzielić grę na poszczególne grupy serwerów.Pierwsza grupa serwerów odnosi się do aktualnego stanu World of Warcraft Classic, w którym to nadchodzący (niezapowiedziany) dodatek The Burning Crusade ma mieć miejsce w 2021 roku i rozwijać się do 2023 roku. Następnie Wrath of the Lich King 2023 do 2025 itd. Ta grupa serwerów będzie się rozwijać dalej, jak to miało miejsce w retailu.

Druga grupa serwerów ma rozpocząć się od WoW Classic w 2021 roku i podobnie jak w przypadku grupy pierwszej ma się rozwijać w cyklu dwu letnim.

Trzecia grupa serwerów ma rozpocząć Classica w 2025 roku, gdzie dalej będzie utrzymany cykl 2letni między dodatkami. Ciężko powiedzieć czy sam przeciek ma duże szanse się spełnić. Nigdy nic nie wiadomo. Sam pomysł takiego podziału serwerów wygląda ciekawie. No i oczywiście zapraszamy do ogladania naszej relacji z Blizzcona u Nexosa oraz Spiralusa, więcej informacji na ten temat znajdziecie na naszym fanpage oraz tutaj