Co czeka na graczy, którzy z grą nie zamierzają się jeszcze rozstawać?


Po pierwsze – mapy

Do gry dodano dwie lokacje, które zostały przeznaczone do trybów Podbój, Przełamanie, zespołowy deathmatch i Podbój Drużynowy. Mowa tu o "Al Marj Encampment" na terenach Libii skupiająca walki piechoty i drugą odświeżoną i "Poszerzoną Prowansje", która daje nam możliwość rozgrywki w 64 osoby i korzystania z czołgów.

Po drugie – bronie

Aktualizacja dodała aż dziewięć nowych broni. Po jednej dla: medyka (Welgun) i szturmowaca (M1941 Johnson). Dwa nowe modele dostali: żołnierze wsparcia (Sjogren Shotgun, Chauchat) i zwiadowcy (M3 Infrared, K31/43). Dodatkowo trzy dla wszystkich klas (PPK/PPK Suppressed, M1911 Suppressed, Welrod). 

Po trzecie – gadżety

Dodano aż pięć gadżetów w tym miotacz ognia dla szturmowca. Znajdziemy jeszcze 3 granaty i 6 nowych pojazdów, aż 5 dla frakcji amerykańskiej. Z dodatkowych atrakcji usunięto mnóstwo błędów występujących w grze chociażby usterkę polegającą na blokowaniu się postaci gracza w stanie wykrwawiania się. Obecna aktualizacja to już ostatnie wsparcie dla gry. Oznacza to, że nie będą już się pojawiać dodatkowe treści dedykowane tytułowi.


Źródło: 1