Desperados III to strategiczna gra taktyczna, będąca kontynuacją popularnego cyklu. Gracz podczas zabawy dowodzi pięcioosobową drużyną wykonującą różne zadania na interesującym Dzikim Zachodzie.

Niedawno została udostępniona zupełnie darmowa aktualizacja zawartości, wprowadzająca nowe misje oraz dodatkowe przygody.
Podczas nowej misji Rescue Aid Society Challenge wcielimy się w kotkę Stellę, psiego Agenta Floofsa i kurczaka Sierżanta Cluckersa, a naszym zadaniem będzie odpowiednie wykorzystanie umiejętności trójki bohaterów, aby uwolnić Doktora McCoya z więzienia.

Ponadto nowa aktualizacja zaoferuje jeszcze kilka dodatkowych zadań. W tym:

- Three Men with No Name - podczas którego musimy znaleźć i zlikwidować trzech konkretnych strażników, jednak nie będzie to proste zadanie, ponieważ w świecie gry jest wiele innych postaci, które wyglądają identycznie.

Bear Trap Triplets - Hector bardzo kocha swoją Biankę, jednak ma ją tylko jedną. Jeżeli się zastanawiasz, co by się stało, jeżeli miałby je aż trzy, to zadanie pozwoli Ci się o tym przekonać.

- Best Served Cold - Pewien człowiek oszukał bardzo ważnego Barona, który żąda, aby odnaleźć rzezimieszka na targu i przetransportować go do doków - żywego lub martwego.
Przypominamy również, że dostępna jest darmowa wersja demonstracyjna Wasteland III w sklepie GOG.com oraz Steam. Ponadto, grę mogą również sprawdzić bezpłatnie za pośrednictwem platformy Xbox Live. Wkrótce testowa wersja pojawi się również w PlayStation Store.

Desperados III jest dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także na komputerach osobistych. Produkcja zadebiutowała w polskiej wersji językowej. 

Źródło: Materiały Prasowe