Epic Games przygotowało wiele nowości z okazji 5 sezonu, który oficjalnie w grze Fortnite rozpoczął się wczoraj. Gracze w ramach Punktu zerowego dostali nowe tereny, specjalne zadania, nowe bronie oraz skórki ,,najlepszych łowców z różnych zakątków wszechświata’’. Zobaczcie oficjalną zapowiedź na YouTube, gdzie znajdują się między innymi postacie z serialu The Mandalorian, którego tytułowy bohater w poniższym filmie nazwany został ,,najlepszym łowcą’’.Okazuje się, że to nie jedyne znane postacie, które trafią w tym sezonie do popularnego battle royal. Wczoraj wieczorem, PlayStation opublikowało w serwisie Twitter tajemniczą zapowiedź, w której narrator wspomina o pewnym wojowniku, który w furii własnymi rękoma pokonał wielu bogów.


Mniej więcej w tym samym czasie do sieci wyciekła przedwcześnie grafika przedstawiająca Kratosa z gry God of War w grze Fortnite. Na ten moment nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, jednak powyższy zapis audio raczej rozwiewa wszystkie wątpliwości.


Na razie nie wiadomo też, czy Kratos będzie miał specjalne moce, tak jak na przykład Thanos z uniwersum Marvela, który jakiś czas temu zrobił w grze furorę, czy może jednak będzie to zwykła nowa skórka. Duża część graczy Fortnite jest jednak dość młoda i nie kojarzy nowego bohatera. Pod postami zaczęły padać pytania o tym kim jest Kratos i skąd się wziął.

Poniżej znajdziecie również zwiastun fabularny Punktu Zerowego.