League Of Legends świętowało w zeszłym roku swoje dziesięciolecie. Po 11 latach, wiadome jest, że niektóre postacie, które są w grze od początku, potrzebują odnowienia. Całkowite reworki (stworzenie nowej wersji) w ostatnim czasie otrzymały takie postacie jak na przykład Fiddlestick, Voliber czy Wukong. Wydawało się, że wspomniany w tytule Udyr jest jednym z tych bohaterów, które potrzebują całkowitego odnowienia, nie tylko tego wizualnego. Mimo to, Riot postanowił udostępnić dwa dni temu film przedstawiający zmienione wizualne efekty Udyra, w tym wszystkich jego skinów.


 


Graczom nie spodobały się nowości od Riot Games i skrytykowali twórców, że same zmiany skinów to tylko strata czasu, a postać powinna zostać odnowiona od podstaw. Do całej sprawy postanowił odnieść się jeden z członków Riotu:

Tak jak wspomniałem niezliczone ilości razy na wielu platformach, włącznie z każdym wątkiem dotyczącym aktualizacji VFX: te aktualizacje nie zmienią naszych planów, które być może mamy względem VGU lub jakichkolwiek innych aktualizacji i zmian. Są to projekty, które robimy w wolnym czasie, w celu poprawienia gry zarówno dla graczy tych bohaterów, jak i ich przeciwników. Naszym głównym celem jest zwiększenie czytelności i pozbycie się zaburzającego aktualny styl gry efektu.

Warto dodać, że Udyr jest na liście bohaterów branych pod uwagę do całkowitych reworków, więc możliwe jest, że za jakiś czas RIOT zaprezentuje graczom w pełni nowego Udyra. Jednak jeszcze nie teraz, bo następnym bohaterem, który dostanie reworka ma być Mundo.

źródło: boop.pl