Zaledwie dwie godziny temu informowaliśmy o rozpoczęciu edycji jesiennej Festiwalu Gier Steam, na którym gracze mogą wypróbować ponad 100 tytułów dzięki udostępnionych wersjach demonstracyjnych tych produkcji. Nie możemy pominąć jednej z najbardziej interesujących propozycji , który w ramach tego wydarzenia również otrzymało swoje demo. Jest to gra Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice.

Od dzisiaj (08.10) aż do premiery gry (15 października), gracze mogą pobrać z platformy Steam darmowe demo zawierające około godziny rozgrywki nadchodzącej produkcji, a w niej znajdziemy tutorial i podsumowanie poprzedniej części serii (Wet Dreams Don’t Dry) oraz pierwszy akt na wyspie Cancum, gdzie ukochana Larry’ego zniknęła, i główny bohater postanawia ją odnaleźć. Następnie gracz trafi do kolejnego etapu z pierwszej wyspy archipelagu Kalaua’a, gdzie oprócz poszlak znajduje również wiele atrakcyjnych kobiet. Wszystko to dostępne jest w angielskiej i niemieckiej wersji językowej.


O grze:

Cześć panienki, czas ponownie wpaść do świata Larry’ego! Dla części z Was może to być zaskakujące, ale wciąż świetnie sobie radzę. Zgadza się, jestem naprawdę wytrwałym ogierem! Opuściłem New Lost Wages, utknąłem w Cancum i przygotowywałem się do ślubu z moją jedyną prawdziwą miłością, Faith. Niestety, nieprzewidziane wydarzenia nam przeszkodziły i znów zostaliśmy rozdzieleni! Faith jest gdzieś na słynnym, słonecznym i ogromnym archipelagu Kalau’a i muszę ją znaleźć. Pomóż mi! Jeśli nie znajdę jej szybko, chyba wybuchnę!Grę będzie można zakupić w wersji cyfrowej na platformie Steam oraz GOG za 34,99 Euro (ok. 157 Złotych). Dodatkowo, Assemble Entertainment włączyło pozycję Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice do akcji charytatywnej Share The Meal Initiative. Funduje ona posiłki dla dzieci z krajów, gdzie brakuje jedzenia. Jak gracze mogą pomóc? Poprzez zakupienie specjalnej edycji gry o tytule Save The World. Znajdziemy w niej cyfrową wersję artbooka oraz soundtracku z gry. Zakup tej wersji będzie kosztował 44,99 Euro (ok. 200 Złotych), a cena ta równa się zakupieniu dwóch posiłków dla podopiecznych akcji.

Darmowe demo możecie pobrać na tej stronie. Twórcy przypominają również, że zamawiając obydwie wersje przedpremierowo użytkownicy mogą zakupić grę 20% taniej.