Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice, najnowsza, uznana przez krytyków część serii przygodówek z długą tradycją, jest w sprzedaży na platformach Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Dzięki wydawcy Assemble Entertainment i developerowi CrazyBunch wreszcie będzie można nawet na kanapie lub w autobusie sprawdzić, co takiego fani widzą w tej serii od prawie czterech dekad. CEO Assemble Entertainment, Stefan Marcinek wypowiedział się na temat premiery konsolowej wersji.

Dotychczasowi gracze znakomicie się bawili z Larrym na PC, więc bardzo nas cieszy, że posiadacze Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4 też będą mogli spróbować. To zabawna i urocza gra, która idealna do salonu lub na dojazd do pracy z handheldem, więc niezależnie od preferowanej platformy, Larry jest gotowy do zabawy.

Warto przypomnieć, że Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice jest bezpośrednią kontynuacją gry Leisure Suit Larry:  Wet Dreams Don't Dry.  W poprzedniej grze nasz zakochany po uszy bohater Larry Laffer znalazł się w Cancum i był gotowy zostawić za sobą życie singla.

Niestety, rzeczy wydarzyły się za szybko i jego prawdziwa miłość oraz przyszła (miejmy nadzieję) żona Faith zniknęła gdzieś na słonecznym Archipelagu Kalau’a. Czy Larry może uniknąć pokus i skupić się na dostatecznie długo, aby odkryć co się stało i odzyskać Faith?

Cechy wydania konsolowego:

  • Zoptymalizowano z miłością - zespół CrazyBunch ciężko pracował nad udoskonaleniem gry, aby zapewnić płynną i przyjemną rozgrywkę w najlepszej możliwej jakości na Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4.
  • Któż nie kocha Larry’ego? - Wet Dreams Dry Twice to ten sam pieprzny humor, śmiałe żarty, a nawet otwarte sugestie, które pokochali fani serii. Oraz, oczywiście, rozgrywka point-and-click, piękna grafika i znakomici aktorzy głosowi.
  • Nie oprzesz się pokusom - Larry jest oficjalnie zakochany i zajęty, ale nadal będzie musiał być ostrożny przy ponad 40 unikalnych i uroczych postaciach, niektórych znanych z przeszłości, niektórych zupełnie nowych.