Wydawca Assemble Entertainment i twórcy ze studia CrazyBunch z radością ogłaszają, że wyczekiwana przez wszystkich przygodówka z gatunku point-and-click z udziałem uwielbianego przez wszystkich nieuleczalnego romantyka, Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice, trafia dziś na platformy Steam i GOG.
W drugiej odsłonie uznanej (i może trochę niesławnej) serii Leisure Suit Larry - Wet Dreams, Larry wypłynie na głębokie wody oceanu, aby odnaleźć swoją ukochaną, boską Faith, ale po drodze napotka również wiele nęcących pokus. Jak twierdzi dyrektor studia, Stefan Marcinek:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że nasi fani oraz nowi gracze będą mogli wybrać się na kolejną wymagającą wyprawę u boku naszego ulubionego protagonisty. Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice to doświadczenie, którego z pewnością nie zapomnicie! Larry Laffer postanawia ustatkować się raz na zawsze. To wydarzenie, które każdy musi zobaczyć!

Zupełnie jak poprzednia odsłona, Leisure Suit Larry - Wet Dreams Dry Twice zawiera łatwe do nauki sterowanie w stylu point-and-click, pozwalające na doprowadzenie Larry’ego w każdy zakamarek z jeszcze większą łatwością.
Z pomocą ręcznie wykonanej tratwy gracze będą mogli pokierować Larry’ego w rejsie między najróżniejszymi wyspami, z których każda posiada swoje własne zmysłowe niespodzianki, ostatecznie doprowadzając go do odnalezienia jego prawdziwej miłości - uroczej i mądrej Faith.
Chociaż słodkie słówka Larry’ego potrafią uratować go z każdej opresji, bohater napotka wiele kłopotliwych zagadek i ekscentrycznych postaci, a także będzie musiał zebrać wiele przydatnych przedmiotów - jedne o fallicznym kształcie, a inne niebudzące skojarzeń. Świat stoi przed nim otworem!