Dziś w obydwu grach pojawiła się aktualizacja o nazwie Sezon Piąty Reaktywacja, a za 3 dni, dokładne 28 sierpnia rozpocznie się wydarzenie jakim są Letnie Igrzyska i potrwają one do 7 września. W wydarzeniu będą mogli uczestniczyć i reprezentować swój kraj gracze zarówno z Call of Duty: Modern Warfare jak i z Warzone. Użytkownicy zmierzą się z łatwymi w rozgrywce, ale trudnymi do opanowania Próbami. W każdej z pięciu dostępnych Prób, będzie można zdobyć różne medale.


Próba pierwsza to Gun Course na mapie Custom Gun Course. Celem Próby będzie jak najszybsze pokonanie trasy likwidując przy tym wszystkie wrogie cele i unikając ofiar wśród cywilów.

Próba druga to Price’s Alley na mapie Custom Price’s Alley. Polegać będzie na eliminacji niekończących się serii wrogich celów. Tutaj również gracz musi unikać ofiar wśród cywilów.

Próba trzecia to Risky Parkour na mapie Livestock. Celem będzie ukończenie trasy w jak najkrótszym czasie. Oprócz tego gracz musi zaliczyć każdy punkt kontrolny.

Próba czwarta to Shooting Range na mapie King. Gracz będzie musiał zestrzelić wszystkie celi w okolicy w jak najkrótszym czasie, oszczędzając przy tym amunicję.

Próba piąta to Marksman Challenge na mapie Custom Marksman Challenge. Gracz musi likwidować kolejne fale celów dalekiego zasięgu w określonym czasie, a chybione strzały marnują czas.Za udział w wydarzeniu gracze otrzymają nagrody w zależności od ich wyników w powyższych próbach. Będą to między innymi skórki pojazdów, żetony PD, klaksony pojazdów, karty oraz legendarne schematy broni. Oprócz tego gracze mogą otrzymać również medale. Mistrzem zostanie ten kraj, którego przedstawiciele osiągną najlepsze wyniki na koniec Letnich Igrzysk.