O grze


Little Nightmares to unikalna i oryginalna platformówka 2.5D stworzona przez zespół Tarsier Studios. Produkcja zadebiutowała w 2017 roku na PC, Xbox One i PS4, a w 2018 roku na hybrydowej konsoli Nintendo Switch. Tytuł został niezwykle ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów, zdobywając wysokie oceny oraz miano "najlepszej gry niezależnej" targów Gamescom 2016.

W Little Nightmares wcielimy się w małą dziewczynkę o imieniu Six, która została w tajemniczych okolicznościach porwana przez potwory i zamknięta w kompleksie The Maw. Gra jest utrzymana w konwencji gatunku horror.
Zadaniem gracza jest ucieczka ze strasznego miejsca, ale nie będzie to proste zadanie, gdyż na swojej drodze napotkamy wiele niebezpieczeństw inspirowanych horrorami oraz dziecięcymi koszmarami.

Produkcja szczególnie spodoba się miłośnikom gier takich jak Limbo — Little Nightmares rozszerza tę koncepcję i dodaje wiele autorskich elementów. Protagonistka podczas swojej przygody może chodzić zarówno po dalekim jak i bliskim planie, a rozgrywka bazuje na logicznych zagadkach środowiskowych oraz zręczności podczas przeskakiwania między elementami otoczenia.


Jak uzyskać tytuł za darmo?


Aby przypisać Little Nightmares do swojej biblioteki Steam, należy zalogować lub zarejestrować się na oficjalnej stronie sklepu Bandai Namco, wejść na podstronę poświęconą grze, dodać ją do wirtualnego koszyka, oraz potwierdzić zakup. W profilu na liście zamówień należy wybrać i wejść w to, dotyczące Little Nightmares. W tym miejscu powinien być widoczny klucz cyfrowy, który trzeba aktywować na swoim koncie Steam.

Zainteresowanie ofertą jest ogromne, więc klucze mogą generować się z pewnym opóźnieniem.

Zalecamy pośpiech — promocja potrwa tylko do 17 stycznia.