O tym jak dobry jest Wiedźmin 3 Dziki Gon, nie trzeba się rozpisywać. Gra CD Projekt Red zawitała dotychczas na Playstation 4, Xbox one, PC oraz Nintendo Switch. Firma postanowiła wydać swoje dzieło również na nowej generacji. Z tego co wiadomo nowa odsłona będzie zawierała ulepszenia wizualne takie jak zaimplementowany Ray Tracing, czy skrócony czas ładownia. 

W przypadku Wiedźmina 3 sama implementacja Ray Tracingu może zrobić ogromne wrażenie. Gra będzie wydana w kompletnej edycji, czyli będzie posiadać oba płatne rozszerzenia Serce z Kamienia oraz Krew i Wino wraz z darmowymi rozszerzeniami. Posiadacze gry na PC, Playstation 4, Xbox One otrzymają darmowa aktualizacje. 

W sieci można znaleźć już filmiki ukazujące jak mógłby wyglądać Wiedźmin 3 z Ray Tracingiem za pomocą modów. Oczywiście nie odda to tego co mogą szykować Redzi, ale da nam jakieś wyobrażenie. Zobaczcie sami.
Jak wiadomo, modyfikacje dodatkowo obciążają grę wpływając na optymalizację. Dlatego natywna implementacja Ray Tracingu może być dobrym rozwiązaniem.

Data premiery niestety jeszcze nie jest jeszcze znana.