Niezależne i młode studio LKA Games, na początku swojego istnienia, czyli w okolicach 2016 roku, wyprodukowało przyzwoitą grę przygodową The Town of Light utrzymaną w konwencji thrillera psychologicznego. Produkcja została osadzona w szpitalu psychiatrycznym znajdującym się we włoskiej miejscowości Volterra.

Teraz w 2020 roku studio nabrało już trochę warsztatu, dlatego zespół postanowił stworzyć następny tytuł. Ekipa LKA zamierza trzymać się gatunku horror. Najnowsze dzieło włoskiego niezależnego studia przeniesie graczy do Toskanii, w czasie trwania II wojny światowej w 1944 roku.

Ponownie będzie to pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w klimacie thrillera. Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun produkcji. 
Studio jednak podkreśla, że pomimo osadzenia fabuły w takich czasach, to sama produkcja nie będzie się skupiać na wojnie. Głównym elementem całej historii będą wydarzenia związane ze śmiercią tytułowej Marthy, córki żołnierza. Ciało kobiety pewnego dnia zostaje wyłowione z rzeki, a gracz wcielający się w siostrę bliźniaczkę, będzie musiał rozwikłać tajemnicę młodej dziewczyny. Poniżej prezentujemy fragment rozgrywki.
Studio LKA wcześniej już zapowiedziało, że produkcja będzie dostępna na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam, jednak teraz potwierdzono, że grę uruchomimy również na Xbox Series X.

Źródło: LKA Games, wccftech.com