Tymczasem, oficjalny profil australijsko-nowozelandzkiego oddziału Xbox postanowił przerwać milczenie i zaprosić wszystkich użytkowników na Power Your Dreams. Ze względu na globalną pandemię, najprawdopodobniej będzie to w pełni wirtualny pokaz, który ma się odbyć 9 listopada o godzinie 11:00 czasu polskiego.Od dłuższego w internecie krążą także spekulacje, według których miałaby to być prezentacja X020, czyli bardzo ważna impreza Microsoftu, która miałaby być oficjalnym rozpoczęciem nowej generacji. Oczywiście, jak zawsze z takimi informacjami, nie można mieć pewności czy są zgodne z rzeczywistością. 

Jednak pod wpisem oficjalnego konta marki rozpoczęła się dyskusja, w której potwierdzono, że Power Your Dreams jest ściśle związane z premierą next-genowych konsol Xbox Series, więc w pogłoskach jest ziarno prawdy.Co jednak miałoby zostać przedstawione na takim pokazie, skoro prawie wszystko już wiadomo? Warto w tym celu przypomnieć przecieki z 15 października bieżącego roku, według których wydarzenie X020, miałoby się odbyć właśnie 9 listopada.

Ponadto, pogłoski głoszą również, że na wspomnianej imprezie miałby zostać zaprezentowany usprawniony fragment rozgrywki z Halo Infinite. Na poniższej liście znajdują się rzeczy, które rzekomo zostaną przedstawione na wcześniej wspomnianym wydarzeniu.