Monster Energy Supercross - The Official Videogame 4 pojawi się na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC oraz Google Stadia już 11 marca tego roku. 

Dodatkowo, już od dziś osoby, które kupiły grę w przedsprzedaży na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, oraz Xbox One będą miały dostęp do wersji we wczesnym dostępie, gdzie wypróbują najnowsze funkcje.Najbardziej interesującą informacją jest struktura zupełnie nowego Trybu Kariery. W tym roku, po raz pierwszy w historii serii, gracze spełnią swoje marzenia jako kierowcy zupełnie inaczej niż do tej pory, zarówno wspinając się w rankingach, jak i dostosowując swoje doświadczenie. Głównym celem jest osiągnięcie chwały, startując jako nowicjusz w Supercross Futures i próba zostania najlepszym jeźdźcem na świecie.

Oznacza to nie tylko ściganie się z najlepszymi, ale też doskonalenie swoich umiejętności po drodze. Kluczem jest nowe drzewko umiejętności: zbieranie punktów poprzez wyścigi, wydarzenia specjalne, treningi i dzienniki, a wszystko dla jak najlepszej szansy na poprawę określonych statystyk i wpłynięcie na wyniki kierowcy.

W krajobrazie inspirowanym wyspami Maine gracze trafią do nowego Compound, krainy przeznaczonej do swobodnego zwiedzania i ścigania się ze znajomymi. Edytor Tras powraca z większą liczbą opcji niż kiedykolwiek. Gracze mogą teraz spełnić się twórczo, używając nowych modułów w połączeniu z Tuff Blox, strukturami bramy startowej i wieloma innymi obiektami.

Dodatkowo, e-sport w końcu wkracza do Monster Energy Supercross – The Official Videogame 4, zmuszając graczy, aby dali z siebie wszystko, aby stać się legendarnym jeźdźcem eSX! Po raz pierwszy gracze będą mogli wziąć udział w oficjalnych mistrzostwach eSport Monster Energy Supercross i udowodnić, kto jest najlepszy!

CECHY GRY:

  • Oficjalny sezon 2020 Monster Energy Supercross
  • Ponad 100 oficjalnych kierowców i tras, w tym pożądany przez fanów Ken Roczen!
  • Nowy Compound do zwiedzania, zainspirowany wyspami w Maine
  • Więcej modułów i bardziej przyjazne menu w edytorze tras
  • Całkowicie poprawiony tryb kariery, od “Futures” do “Pro” z głębokim systemem umiejętności Nieskończone możliwości dostosowywania postaci i motocykli
  • Gra gotowa na nową generację: dynamiczna rozdzielczość aż do 4K i 60 klatek na sekundę