Mortal Shell to gra RPG akcji z gatunku soulslike. Charakteryzuje się dużym poziomem trudności i wymagającym systemem rozwoju. W produkcji tego typu, za każdym rogiem może czaić się śmierć, a spotkanie z każdym wrogiem może zakończyć naszą przygodę.

Gra do tej pory zdążyła zdobyć sympatię graczy i wywrzeć wrażenie na recenzentów. Mortal Shell szczególnie zaimponowało użytkownikom podczas otwartych beta testów, które miały miejsce w lipcu.
Premiera wersji cyfrowej odbędzie się już 18 sierpnia na całym świecie. Żeby uspokoić miłośników soulslike'ów informujemy, że tytuł zakupimy w wydaniu pudełkowym już za 30 dolarów lub 35 euro. W zależności od kursu walut przyjdzie nam zapłacić od około 110 do 150 złotych, czyli będzie to standardowa cena.

Gra w pudełkach pojawi się na półkach od 2 października 2020 roku w Europie i Ameryce Północnej. Fizyczną wersją będą mogli zainteresować się posiadacze komputerów osobistych PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej prezentujemy oficjalny wygląd pudełek, jednak jak wspominają deweloperzy, nie jest on jeszcze ostateczny.


Źródło: mortalshell.com


Twórcy wspominają, że oprócz samej gry, w zestawie znajdziemy składany plakat oraz książeczkę z grafikami koncepcyjnymi. Warto wspomnieć, że wersja przeznaczona na komputery nie zawiera płyty, tylko kod aktywacyjny do wprowadzenia na platformie Epic Games Store

Źródło: mortalshell.com