Gods Will Fall, mroczna gra akcji fantasy pod patronatem Deep Silver zadebiutuje już 29 stycznia 2021 na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, oraz na komputerach osobistych.
Za Gods Will Fall odpowiedzialne jest studio Clever Beans pochodzące z Manchesteru. Produkcja jest emocjonującą grą akcji w klimatach fantasy i opowiada o grupie celtyckich wojowników ocalałych ze zniszczonej armii. W akcie zemsty postanowili oni za cel obalenie diabolicznych bogów gnębiących ludzkość. 

Grę będzie można przedpremierowo kupić już w styczniu 2021 roku.
O grze


Diaboliczne bóstwa panują nad ludzkością już od tysiącleci, są okrutni i wymagają od ludzi cierpienia. Najwyżsi z nich domagają się, by ludzkość ślepo im służyła i starają się do tego bezwzględnie doprowadzić za sprawą przysięgi wierności składanej przez każdego.

Towarzysząc gotowej na wszystko bandzie wojowników chcących zerwać jarzmo, podniesiemy ostrze, aby zakończyć brutalne rządy bogów. Każdy, kto jest w stanie unieść broń, został wezwany do dołączenia do celtyckiego klanu i stawienia czoła legionom przerażających bestii, które mieszkają w każdym z piekielnych królestw bogów.
Podczas podróży odkryjemy mroczne sekrety każdego ze starożytnych bogów, zapuszczając się do ich niebezpiecznych kryjówek. Podążymy śladami sługusów, którzy nie powstrzymają się przed niczym, aby bronić bóstw, a każda kolejna lokacja będzie bardziej zabójcza niż poprzednia.

Będziemy mieli do dyspozycji ośmiu różnych wojowników, każdy jest wyposażony w inny typ broni. Ciężko będzie osiągnąć zwycięstwo, ale zapewni ono unikalne umiejętności, broń i przedmioty, porażka zaś spowoduje, że celt zostanie uwięziony i zmuszony błagać o zbawienie.
Starcia w Gods Will Fall są łatwe do nauczenia, ale bardzo ciężko osiągnąć w nich mistrzostwo. Na każdego wojownika, który zapuści się w mroczny świat, czekają trudne wyzwania, ale każdy sukces przybliży ludzkość do ostatecznego zwycięstwa.